Teknik Servis Hizmetlerimiz

Çamaşır Makinesi Tamiri

Birçok ev için çamaşır makinesi önemli bir yatırımdır ve günlük iş yükünü hafifletmeye yardımcı olur. Başlamayı reddeden bir yıkayıcı, sızıntı yapan veya ses çıkaran bir makine, günlük yaşam tarzınıza bir dizi aksaklık getirebilir. Neyse ki Kocaks Ticaret ‘nin uzmanlaşmış çamaşır makinesi onarım hizmetleri ile her zaman en sevdiğiniz elbisenizi veya bebek elbiselerini yıkanmış, temizlemiş ve onlara ihtiyacın olduğu anda sunabilirsiniz.

Ailelerinizin kıyafetlerini temiz tutmak asla son bulmayan bir iştir. Bu nedenle çamaşır makinesinin en yüksek performansta çalışması kritik öneme sahiptir. Aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız …

 • Yıkama bölümü dönmüyor veya su boşaltma yapmıyor.
 • Yıkayıcı bölümüne deterjan gitmiyor
 • Yıkayıcı su almıyor veya taşıyor
 • Yüksek ses veren veya başlamayan bir durum söz konusu

Kocaks Ticareti hızlı bir şekilde aramalısınız. teknik servis ekibimiz en hızlı sürede makinenize tepki veren hataları bulmak ve sizin değerli vaktinizi harcamamak için servis sunacağız. Teknik servis uzmanlarımız, minimum kesinti ve rahatsızlık vererek çamaşır makinesini çalıştırmak için çaba gösterecektir.

İstanbul-Maltepe’de etkili, verimli ve kolay yerinde çamaşır makinesi tamiratı ve bakımı için çamaşır makinesi servisleri konusunda en güvenilir şirketten biriyiz. Ekibimiz bu alandaki en iyi teknisyenlerden oluşmaktadır.

teknik servis
buzdolabı teknik servis

Buzdolabı Tamiri

Beklenmedik arızalar nedeniyle ve bir tamirci üniteyi onarmak için gereksiz yere uzun sürdüğü zaman, bir buzdolabında stoklanmayacak olan bozulmalar atılması gerektiği zaman hiç kimse sevmez. Koçaks Ticaret Servislerinin uzman yardımı ile günlük işlerinizde çok fazla israf ve kesinti yapma konusunda endişelenmeniz gerekmez. Buzdolaplarının bakım ve onarımında uzmanız.

Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinenizle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? İyi çalışmayan bir bulaşık makinesinin rahatsızlıktan başka neden olmasına izin vermeyin. Teknik servisimize bir telefon geldiğinde, bulaşık makinenizi tekrar yeni gibi çalıştracağız! Bulaşık makinenizle aşağıdaki sorunları yaşıyorsanız …

 • Kapağı düzgün kapatılmıyor veya yere düşüyor
 • Yemekleri temizlenmeden alıyorsanız
 • Bulaşık makineniz su boşaltılmıyor
 • Bulaşık makinesnize su gelmiyor ise

Kocaks ticaretîn onarım teknisyenleri ile bulaşık makinenizi hızlı bir şekilde çalışır hale getirsin!

bulaşık makinesi Teknik servisi
Fırın setüstü ocak tamiri

Fırın / Setüstü Ocak Tamiri

Evde çalışmayan bir fırın veya setüstü ocağınızla başbaşa kalmaktan daha kötü birşey yoktur.
Evinizin fırınında veya setüstü ocağınızda aşağıdakilerden herhangi birini yaşarsanız bunun nedeni budur

 • Fırında gaz gibi kokuyor (eğer gazlı fırınlıysa)
 • Brülörler çalışmıyor
 • Kontrol paneli çalışmıyor

Geciktirmeyin … sadece bizi arayın, fırınınızı veya set üstünü yeni gibi çalıştıralım! Uzman onarım teknisyenlerimizle, en yaygın problemleri ve en karmaşık problemlerini çözmek için profesyonel olarak eğitilmektedir. Tek yapmanız gereken Kocaks ticareti aramaktır ve size hızlı bir şekilde yemek yapmanızda devam etmeniz için yardımcı olacaktır.